Extra! Extra! Buy Now. Save Big. | Check out this week's PRICE DROPS.
- Brother Genuine Drum Unit.
- Intelligently engineered to work in seamless unison with your Brother printer.
- Brother's technology is the guarantee of continuously accurate printing in any situation.
- Brother offers a convenient way to recycle Brother Genuine cartridges. Visit Brother's website for more information.
| SKU: | A-10000873 |
| MFR #: | DR331CL |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 16.75" |
| Height : | 9.000" |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| UPC: | 00012502637929 |
| Carton Weight: | 5.35 lb |
| Depth: | 17.5" |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Country Of Origin : | CHINA |
| Weight: | 5.35 lb |