Install this black toner cartridge in your compatible printer and take advantage of the shake-free system to create bold documents that have crisp, accurate black lines. The Unison formulation provides every printout with consistent, high-quality text and images, so your documents look clean and professional. This Lexmark standard-yield toner works with select Lexmark printers and can print 1,500 pages, making it well-suited for small businesses or home offices.
- Standard toner cartridge yields up to 1500 pages
- The package includes one black toner cartridge for use with a compatible laser printer
- Lexmark toner cartridge provides outstanding print quality for all your documents
- Compatible with: Lexmark MS310d, MS310dn, MS312dn, MS315dn, MS410d, MS410dn, MS415dn, MS510dn, MS610de, MS610dn, MS610dte, MS610dtn
| SKU: | A-10006259 |
| MFR #: | 50F1000 |
| Product Biodegradability Indicator: | 0 |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| Width: | 7.2" |
| Height : | 5.400" |
| Post-Consumer Recycled Content Percent: | 0% |
| UPC: | 734646433167 |
| Carton Weight: | 1.9 lb |
| Depth: | 17.7" |
| Total Recycled Content Percent: | 0% |
| Country Of Origin : | CHINA |
| Weight: | 1.9 lb |
Sold By
Price
FREE
Delivery
Expedited
Delivery
Returnable
Big Desk Drawer
This product is sold & shipped by one of our trusted Expanded Selection Partners. Click here to learn more.
Items sold by our Expanded Selection Partners are not eligible for coupons and sitewide discounts at this time.
$96.38
Staples Business Advantage
This product is sold & shipped by one of our trusted Expanded Selection Partners. Click here to learn more.
Items sold by our Expanded Selection Partners are not eligible for coupons and sitewide discounts at this time.
$101.01
1 / 1
- Free, fast shipping included
- No order minimum
- No subscription required
- No hidden fees
This item is excluded from TDSC coupon discounts.
Items sold by our Expanded Selection Partners are not eligible for coupons and sitewide discounts at this time.
- Free, fast shipping included
- No order minimum
- No subscription required
- No hidden fees
This item is excluded from TDSC coupon discounts.